Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Vegla per Pajisje Elektronike

Keto vegla sherbejne per te montuar dhe hapur celulare, kompjutera e pajisje te tjera elektronike.
ëë Ngjyra: Jeshile dhe e zeze
ëë Mund te merren me vete kudo
ëë Material cilesor
ëë 39 lloje kacavidash ne 1

L 2,490

Compare
Status: Ka stok
Kodi:vegla-per-pajisje-elektronike

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vegla per Pajisje Elektronike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj