Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Elektrik Led 6 ne 1

Elektrik Dore Led 6 ne 1
Perfekte per kamping, peshkim etj
ëë Mund ta perdorni si elektrik ose si llampe
ëëë Mund ta karikoni me prize si dhe me rreze djellore
ëëë Me dy doreza mbajtese
ëëë Vend USB per te karikuar celularin

L 990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:elektrik-led-6-ne-1

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Elektrik Led 6 ne 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj