Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mikser Me Tas Inox Sonifer SF-7029

  • Koha për ëmbëlsira të shijshme apo për bukë të bërë vet në shtëpi.
  • Tre modele të ndryshme rrahësesh dhe 7 nivele shpejtësie.
  • Me material celik inoksi të cilesisë të lartë ku jep një ushqim të shëndetshëm.

L 3,990

Compare

Përshkrim

  • Mikser Sonifer SF-7029
  • Përdoreni për ëmbëlsira apo për të përgatitur dhe bukë.
  • Mikser Sonifer i pajisur me tas inoksi 3.5 litra.
  • Ka një kupë të fuqishme thithëse në pjesën e poshtme për të parandaluar dridhjet gjatë punës.

Specifikat

  • Sonifer Mixer Stand SF-7029
  • tas ëeliku inox 3.5L
  • AC 220-240V, 50 / 60Hz, 150W
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj