Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tavolinë Krevati

 • Tavolinë krevati
 • Mund të përdoret si tabaka për shërbimin e ushqimit ne krevat
 • Por mund ta përdorni dhe si tavolinën e laptopit dhe tavolinën e leximit.
 • E përshtatshme për cdo ambjent dhe shumë funksionale.
 • Materiali: Dru Bamboo
 • Përmasat: 51 x 31 x 23.5 cm

L 1,990

Compare

Përshkrim

 • Tavolinë krevati
 • Tavolin multifunksionale nuk duhet të mungojë në shtëpin tuaj.
 • Tavolina me lartësi mesatare është e shkëlqyeshme për tëu përdorur në shtrat.

Specifikat:

 • Mund të përdoret si tabaka për shërbimin e ushqimit, tryezën e mëngjesit etj..
 • Por mund ta përdorni dhe si tavolinën e laptopit dhe tavolinën e leximit.
 • E përshtatshme për cdoë ambjent dhe shumë funksionale.
 • Materiali: Dru Bambbo
 • Përmasat: 51 x 31 x 23.5 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj