Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Aparat UV Me Thithje Per Mushkonjat

 • Aparat UV me thithje per mushkonjat
 • Vetëm me disa hapa, mushkonja do të qëndroj larg jush!
 • Mushkonjat nuk do ju shqetësojnë më.
 • Dita Led do tërheqë mushkonjat.

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Llambë Vrasëse Mushkonjashë 5V USB Brendshme Elektronike
 • 100% të sigurt për njerëzit dhe kafshët shtëpiake, pasi nuk përmbajnë kimikate, nuk lëshojnë rrezatim dhe janë krejtësisht jo toksike.
 • Kjo Llampë është gjithashtu lehtë për tu pastruar
 • Ky kurth për mushkonjat është jashtëzakonisht i lehtë për tu përdorur për të gjithë.

Specifikat

 • Materiali: Plastikë
 • Madhësia:ë19 x 12 x 12 cm.
 • Tensioni i vlerësuar: 5V.
 • Fuqia e vlerësuar: 2W / 50Hz.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj