Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Raft Këpucësh Me 6 Kate Plastik

  • Raft këpucësh me 6 kate plastik
  • Ky raft praktik për vendosjen e këpucëve dhe cadrat tuaja.
  • Shumë funksional për të shmangur rrëmujën.
  • Një raft plastike me grepa ndihmon për të rregulluar pajisje të ndryshme të këpucëve.

L 1,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Raft këpucësh me 6 kate plastik.
  • I thjeshtë për tu montuar modern me shumë funksione.
  • Modelet plastike janë më së shpeshti të palosur, ju lejon të zgjidhni lartësinë e produktit sipas gjykimit tuaj.
  • Lehtë për t’u pastruar, me një sfungjer të lagur.

 

 

Specifikat

  • Materiali: Plastik
  • Përmasat: 101 cm x 28 cmc x 32 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj