Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse Letrash Plastike

  • Mbajtëse letrash plastike
  • Praktike shume funksionale.
  • Material plastik, vendoset kudo.
  • Ideale për kuzhinën tuaj.

L 690

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Mbajtëse letrash plastike
  • Mbajtësia më e bukur që mund të keni pasur ndonjëher në kuzhinën tuaj.
  • Vjen me një dizanj super dhe e lehtë për tu vendosur.

Specifikat

Materiali: ABS
Madhësia: 26 * 14 * 8.5cm
Ngjyra: Blu, e bardhë, rozë, jeshile

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj