Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Kendore E Vogel Tualeti

Kendore e vogel tualeti. Ky produkt ju ndihmon per organizimin dhe sistemimin e tualetit dhe per te vendosur gjerat e domosdoshme ne raft si shampo sfungjer etj.

L 690

Compare

Përshkrim

  • Kendore e vogel tualeti
  • I lehte per tu vendosur ne pozicione te caktuara te tualetit.
  • Ju ndihmon per  te organizuar tualetin.
  • Eshte nje aksesor ideal per mbajtjen e sendeve te tualetit.
  • Eshte produkt praktik dhe cilesor.
  • Permasat 19cm, 23.7cm, 6.3cm
  • Material plasik me dy shtresa.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj