Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Organizuese Tiganësh Dhe Kapak

  • Organizoni banakun tuaj më këtë mbajtëse tiganësh, kapakë të ndryshëm
  • Për shkak të fleksibilitetit të saj, organizuesja mund të zgjerohet duke e përshatur sipas dëshirës.
  • Mbani pastër ambjentin gjatë procesit te gatimit.

L 1,490

Compare

Përshkrim

  • Organizuese tiganësh, kapakë
  • Gjerësia e folesë mund të rregullohet lirshëm.
  • Pozicioni mund të zhvendoset, shtypni atë sipas dëshirës dhe ruajeni ashtu si dëshironi.

Specifikat

  • Materiali: Prej hekuri Metal
  • Ngjyra: e bardhë, gri
  • Madhësia: 21X17X16.8 cm

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj