Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Karrige E Palosshme

  • Karrige portative e palosshme
  • Për një rehati maksimale gjatë qëndrimit në plazh apo kamping.
  • Hapet dhe paloset lehtë, në momentin që ju duhet pa mundim.
  • Një opsion fantastik, kompakt dhe portabel për të kaluar një ditë në plazh apo në natyrë.

L 2,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Karrige portative e palosshme
  • Ideal si kopsht, shtëpi verore, piknik, ballkon, kampe, plazh
  • E bërë nga një strukture metalike që nuk ndryshket.
  • Me dizajn të palosshëm.
  • E lehtë për tu transportuar.

 

Specifikat

  • Material: metalik
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj