Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Hekur Me Avull Haeger HG-1259

 • Hekur Me Avull Haeger HG-1259
 • Praktik për hekurosje ideale rrobash.
 • Mund ta përdorni dhe si një hekur vertikal për të hekurosur këmishat tuaja dhe rifreskuar perdet tuaja.
 • Hekurosni pa djegie në pëlhurat tuaja.
 • Veshjet do të duken si të reja.
 • Cilësi maksimale.

L 1,590

Compare

Përshkrim

 • Hekur me Avull për hekurosje rrobash.
 • Praktik dhe multifunksional.
 • Avulli shpërthyes depërton deri tek fibrat e veshjeve dhe eleminon edhe rrudhat më të lehta.
 • Pajisja e rregullimit të temperaturës: tre ingranazhe
 • Me pllakë të butë dhe jo ngjitëse.
 • Nuk dëmton veshjet.
 • Kapaciteti i ruajtjes së ujit është rreth 200ML.
 • I lehtë në përdorim.

Specifikat

 • Funksionon me avull
 • Me pllakë qeramike
 • Hekuros në dy versioni: në të thatë dhe të lagët
 • Tensioni i vlerësuar: 220 (V)
 • Frekuenca e vlerësuar: 50 (HZ)
 • Fuqia e vlerësuar: 800 (W)
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj