Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Korigjues Shpine Me Rripa

 • Korigjues Shpine Me Rripa
 • Eshtë projektuar që ju të keni një qëndrim të drejtë të shpinës.
 • Korigjues Shpine që trajnon muskujt dhe shtyllën kurrizore për tu kthyer në pozicionin natyral.
 • Ideale për të larguar dhimbjet e shpinës dhe të mezit.
 • Shumë e lehtë të vendoset dhe e përshtatshme sipas formës së trupit tuaj.

L 1,190

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Korigjues Shpine Me Rripa
 • Lehtëson dhimbjet e shpinës.
 • Ju ndihmon të qëndroni drejt.
 • Ju ndihmon të korigjoni qëndrimin.
 • 12 magnetë të vogla ndihmojnë në rregullimin e shpinës.
 • Unisex – Për meshkuj dhe femra.
 • Mund ta rregulloni për madhësi të ndryshme.

Specifikat

 • Gjinia: Femra, Meshkuj
 • 12 magnete të vegjël
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj