Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Syze 3D Virtuale Vr Box

 • Syze 3D virtuale Vr box.
 • Syze Virtuale që ju ofrojn pamje 3D dhe ndjesi të mrekullueshme.
 • Shkon në mënyre perfekte me formën e fytyrës tuaj.
 • E pajtueshme me sistemin Android dhe IOS.

L 1,190

Compare

Përshkrim

 • Syze 3D virtuale Vr box.
 • Syze Virtuale që ju ofrojn pamje 3D dhe ndjesi të mrekullueshme.
 • Shkon në mënyre perfekte me formën e fytyrës tuaj.
 • E lehtë për të vendosur në smartphon-in tuaj.
 • Të veshura nga 9 lente nano ato mbrojnë shikimin nga rrezet e dëmshme të ekranit të telefonit dhe reflektimi i drites blu.

Specifikat

 • Materiali: ABS + PC eko-miqësor
 • Përmasat: 23.4 x 20.9 x 12.3cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj