Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mini Mixer Elektrik

 • Mini mixer elektrik, paisje që përgatit në mënyrë perfekte kafenë tuaj sipas dëshirës.
 • Përgatit lëngjet e ngrohta edhe të ftohta për 15-20 sekonda.
 • E përshtatshme për kafe, latte, kapucino, cokollatë të nxehtë, ekspres.
 • Përzierësi i shkumës së kafesë është i pajisur me koka përzierëse të dyfishta.
 • Ka fuqi rrotullues shumë të lartë.

L 1,990

Compare

Përshkrim

 • Një paisje që përgatit në mënyrë perfekte kafene tuaj sipas dëshires.
 • Materiali i ketij pergatitesi eshte prej celik inoks i cili eshte shume i forte, i qendrueshem dhe nuk ndryshket.

Specifikat

 • Madhësia e produktit: 77*213mm
 • Fuqia: 0.75W
 • Kapaciteti i qelqit: 400ml
 • Materiali: celik inox, ABS, xhami
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj