Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Paisje për bërjen e kokoshkave DSP

 • Paisje për bërjen e kokoshkave DSP
 • Shikoni filmin e preferuar dhe ndërkoh shijoni kokoshkat.
 • Kinemaja vjen në shtëpinë tuaj
 • Fantastike për shtëpi.

L 3,490

Compare

Përshkrim

Paisje për bërjen e kokoshkave DSP

 • Shikoni filmin e preferuar dhe ndërkoh shijoni kokoshkat.
 • Kinemaja vjen në shtëpinë tuaj
 • Fantastike për shtëpi.

Specifikat:

 • Ju mund ta bëni dhurat tek miqtë tuaj.
 • Kursim i shpejtë dhe efikas, kursim i energjisë dhe mbrojtje e mjedisit.
 • E lehtë në përdorim.
 • Mund të pastrohet lehtësisht.
 • Mjafton të mbushin vëndin e posacëm me vaj dhe misrat që dëshironi dhe gati.

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj