Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tigan pancake

Deshironi 7 pancake te bera njeheresh dhe qe te merr vetem pak koheë
Ky tigan vjen tek ne me super cilesi
Veshje te pangjitshme dhe qe lahet shpejt me nje lecke
Perbehet nga material guri
Mund te besh 7 veze ose petulla njekohesisht
Doreza qendron e ftohte
Permasat jane 26 cm me 3 mm

L 1,690

Compare
Status: Ka stok
Kodi:tigan-pancake

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tigan pancake”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj