Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Set Tiganesh Premium

 • Seti tiganesh premium
 • I madh, i mesëm dhe i vogël me madhësi 26, 22, 18 cm.
 • Ky tiganë është krijuar për të punuar si në sobë me korent dhe sobë me gaz.
 • Sipërfaqe gatimi jo ngjitëse, duke ju lejuar të gatuani shëndetshëm pa yndyrë.

L 1,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Set Tiganesh premium
 • Bërë nga material alumini premium, i qëndrueshëm dhe i besueshëm.
 • Jo ngjitës, i përshtatshëm për të skuqur shumë ushqime.
 • Lehtë për pastrim, i përshtatshëm për gatim.

Specifikat

 • T1. 26 cm
 • T2.22 cm
 • T3.18 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj