Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tendë Në Formë Shtëpie

  • Tendë në formë shtëpie
  • Fëmijët do të kenë më shumë argëtim gjatë kohës së lirë.
  • Kjo tendë fantastike për lojë do të ndriëojë ëdo dhomë femijësh.
  • Mund ta vendosni kudo të dëshironi.
  • Montohet lehtësisht.

L 2,590

Compare

Përshkrim

  • Tendë në formë shtëpie kaq e vecantë.
  • Tenda ka material të papërshkueshëm nga uji dhe mund të lahet lehtësisht po i ikur ngjyra.
  • Lehtë për t’u palosur dhe shpalosur.

 

Specifikat

  • Madhësia: 69x93x103cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj