Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Pergatites Petullash

Pergatisni petulla shpejt dhe lehte me kete produkt. Mjafton te pergatisni brumin e petullave dhe kjo pajisje do ju lejoje te skuqni petullat me nje forme perfekte.
ë Permasat Diametri: 9.5 cm, Lartesia: 18 cm
ë Ju lejon te pergatisni petulla si nje profesionist
ë Mjafton te pergatisni brumin, te nxehni vajin dhe te perdorni pajisjen per te hedhur brumin.

L 690

Compare
Status: Ka stok
Kodi:pergatites-petullash

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Pergatites Petullash”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj