Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Pancake, Krepa, Petulla

Pajisje e shkëlqyer kuzhine me të cilën mund te gatuani pancake, krepat, sipas shijeve te preferuara

L 790

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Pncake, Krepa, Petulla

Pajisje e shkëlqyer kuzhine me të cilën mund te gatuani pancake, krepat, sipas shijeve te preferuara.

Një pajisje që nuk duhet të mungojë në shtëpin tuaj.

Në madhësi kompakte është i përshtatshëm ta marrësh me vete në një udhëtim. Ju ofrojmë dhe bërësin e petullave dhuratë.

Specifika:ëFalë veshjes jo ngjitëse të sipërfaqes, nuk digjen dhe pjekja realizohet në mënyrë të barabartë.

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj