Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Bërës kokoshkash

Kenaqni veten dhe femijet tuaj me beresin e kokoshkave

Bëhen gati në pak minuta.

L 2,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Bërës kokoshkash First Austria

  • Kenaqni veten dhe femijet tuaj me beresin e kokoshkave
  • Bëhen gati në pak minuta.
  • Shijoni në shtëpi.

Specifikat:

  • First Austria.
  • Sistemi unik i rrjedhës së ajrit.
  • Përgatitni pa vaj ose yndyrë.
  • Fuqia: 900w
  • Tensioni: 230V
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj