Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Celular I vogel sa nje cakmak

Celulari me i vogel dhe praktik sa nje cakmak ë
Mund ta perdorni exhe si kufje me bluetooth qe mund ta mbani letehsisht ne vesh
ëë Me 2 karta sim
ëë Wifi dhe Bluetooth

L 2,490

Compare
Status: Ka stok
Kodi:celular-i-vogel-sa-nje-cakmak

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Celular I vogel sa nje cakmak”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj