Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Pasqyra 6 Këndëshe 3D Murale

  • Krijoni pazellin tuaj duke i dhënë abjentit pamje moderne.
  • Dekorimi më i bukur për sallonin, dhomën e gjumit, dhomën e fëmijeve, zyra, lokale.
  • Pasqyrat 3D në fomë pazelli ngjiten lehtë.
  • Mund të realizoni forma të ndryshme.

L 790

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Pasqyrat murale me ngjitje 3D me një dizanj modern qe do ndryshoje ambjentin tuaj.

Nëse po ngjisni në sipërfaqen e qelqit ose pllakave qeramike, është më mirë të fshini me një leckë të pastër para se ta ngjisni.

Mund të shfaqen disa flluska pas ngjitjes, në këtë kohë, përdorni një kruarje për të hequr flluskat ose të përdorni një gjilpërë për të shpuar dhe zbutur flluskat e vogla.

 

Specifikat

  • Lloji: Ngjitëse muri me pasqyrë
  • Pesha: 2.2-55g
  • Ngjyra: ari, argjend,.
  • Materiali: akrelik
  • Seti: 12 cope
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj