Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Set Tastierë Gaming iMice

 • Tastierë iMice së bashku me mouse- in.
 • I përdorshëm për: shtëpi, lojëra, zyra.
 • Janë të papërshkrueshme nga uji.

L 1,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Set Tastierë Gaming iMice.
 • Të përbëra prej materiali plastik i kombinuar me metal cka e bën tastierën, gjithashtu dhe mousin shumë rezisent.
 • Përdorimi i mousit do jetë shumë i thjeshtë për ju pasi ai rreshqet lehtësisht.
 • Lidhen me kompjuterin me anë të fishave.
 • Në tastierë gjenden plot 104 butona.

 

Specifikat

 • Modeli: AN-300
 • Tastiera : USB
 • Mouse: USB
 • Rezolucioni fotoelektrik: 3200dpi
 • Madhësia e produktit: tastiera 442x133x30MM / mouse 130x88x40MM
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj