Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

TV Box T95 Max

Beni televizorin tuaj smart dhe shikoni te gjitha programet njesoj si ne smartphonin tuaj. Mjafton te lidhni pajisjen me internet dhe ju keni mundesi te eksploroni mijera programe dhe aplikacione.
ë Suporton Android 9.0
ë Memoria 4 GB ju lejon te shkarkoni shume aplikacione
ë Shijoni rezolucionin 6K
ë Permasat 10.4 x 10.4 x 2 cm

L 3,490

Compare
Status: Ka stok
Kodi:tv-box-t95-max

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “TV Box T95 Max”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj