Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Megafon

 • Megafon
 • Dizajni i bukur kompakt kombinon shumë karakteristika: tingull i fortë, sirenë, muzikë, regjistrim, USB.
 • Megafoni mund të përdoret nga oficerë të zjarrfikësve, polici, nxitës i tifozëve, shkolla, aktivitete sportive.
 • Altoparlantit mund ti rregulloni volumin për t’iu përshtatur sipas nevojës.
 • Shumë i lehtë në përdorim dhe praktik.

L 1,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Megafon
 • E përsosur për njoftime në kolegje, shkolla, stërvitje, zyra, polici.
 • Ka shumë funksione si: amplifikimi i zërit, regjistrimi i riprodhimit, luajtja e muzikës përmes USB, modaliteti SOS për alarmin e shpëtimit.
 • Ju mund të regjistroni muzikë, zë dhe të luani më pas
 • USB e karikueshme.
 • Bateria mund të rimbushet.

Specifikat

 • Materiali: ABS plastikë + përbërës elektronikë
 • Pesha: 600gr
 • Madhësia: 15,3 * 20,8 cm
 • Kapaciteti: 25w
 • USB i karikueshëm
 • Furnizimi me energji elektrike: 15W
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj