Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Peshore Dyqani Elektronike

  • Peshore dyqani elektronike
  • Një zgjedhje e shkëlqyeshme.
  • E përshtatshme për tregje, dyqane ushqimore, kuzhina, restorante dhe dyqane të tjera me pakicë.
  • Me dizajn elegant dhe kompakt, me ekran LCD dhe butona për komandimin e saj.

L 3,490

Compare

Përshkrim

  • Peshore dyqani elektronike.
  • Kapaciteti maksimal i peshës: 40kg
  • Në ekranin LCD do të shfaqet direkt pesha e produkteve që ju keni shtuar në peshore në njësinë matëse që ju dëshironi.

Specifikat

  • Materiali: plastike dhe celik inox
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj