Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Libër kasafort

  • Libër kasafort
  • Krejt e re dhe me cilësi të lartë ky liber kasafort.
  • Siguroni gjërat tuaja me vlerë në shtëpi apo biznes.
  • Dekoruese për cdo ambjent.

L 2,290

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Libër kasafort.
  • Ideale për ruajtjen e gjërave me vlerë.
  • Me celës për hapje dhe mbyllje

 

Specifikat

  • Materiali: pllakë celiku, plastike.
  • Ngjyra: e kuqe blu zezë / kafe.
  • Përmasa: 26.5 cm x 20 cm x 6.5 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj