Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Peshore Digitale Njeriu

Peshorja elektronike perfekte per ju qe dëshironi të kujdeseni per shëndetin dhe peshën e trupit tuaj.

Me një dizanj të bukur me platformë xhami.

L 2,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Peshore Digitale Njeriu

  • Peshorja elektronike perfekte per ju qe dëshironi të kujdeseni per shëndetin dhe peshën e trupit tuaj.
  • Me një dizanj të bukur me platformë xhami.

Specifikat:

  • Kapaciteti maksimal: 150 kg
  • Fikje automatike dhe tregues të mbingarkesës.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj