Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Grirëse Elektrike E Vogël

 • Grirëse elektrike e vogël
 • Një pajisje e fuqishme për të përmbushur kërkesat në kuzhinë.
 • Ju do të keni rezultatet më të mira në copëtim dhe grirje në pak sekonda.
 • Për të prerë hudhër, xhenxhefil, djegës, kikirikë, arrë
 • E lehtë për pastrim.

L 1,390

Compare

Përshkrim

 • Grirëse elektrike e vogël.
 • Koka e prerëses është bërë prej celiku inox me cilësi të lartë.
 • Motor i fuqishëm me fuqi të ulët 45W
 • USB e rikarikueshme

Specifikat

 • Tensioni i baterisë: 3.7V
 • Fuqia e vlerësuar: 45W
 • Kapaciteti: 100ml
 • Materiali: ABS
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj