Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Makinë DSP Depiluese Për Fytyrën Me Pe

 • Makinë DSP depiluese për fytyrën me pe
 • I urreni qimet e padëshiruara
 • Ja si të realizoni një depilim afatgjatë.
 • Depilim pa dhimbje.
 • I lehtë në përdorim.

L 1,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Makinë DSP Depiluese Për Fytyrën Me Pe
 • Pajisje cilësore që stimulon metodën e heqjes së flokeve me fije ta pastra pambuku.
 • Heq qimet nga zonat delikate të lekures si faqe, mjekër, vetulla
 • Vjen me bateri të rikarikueshme.
 • Praktik dhe me material cilesor.

Specifikat

 • Depilator

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj