Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Krëhër Dhe Tharse Stiluese DSP

 • Krëhër dhe tharse stiluese DSP
 • Për një pamje tërheqëse cdo ditë.
 • Krëhër dhe tharëse në një produkt.
 • Stiloni floket tuaj, qoftë dhe flokët e lagur sepse krehëri është i pajisur me teknologji, edhe than, edhe drejton flokët.
 • Dhëmbëzatë e krehërit janë në formë furce e butë, qe nuk i dëmton flokët, dhe nuk i elektrizon.

L 2,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Tharëse flokësh Styler 3 në 1 DSP.
 • Nuk i dëmton flokët.
 • Me dhëmbëza qeramike që nuk i djeg flokët.
 • Me tre levizje gradimi, sipas dëshirës e gradoni në 3 nivele shpejtësie dhe temperature .

 

Specifikat

 • Fuqia 1000-1200 Watt
 • Kthimi i kordonit 360 gradë
 • Furnizimi me energji elektrike: 210-240V
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj