Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Raft Mbajtës Bamboo

  • Raft mbajtës bamboo
  • Fantastik për ambjentet e brëndshme të shtëpisë i cili i jep asaj një pamje të bukur dhe elegante.
  • Kombinohet lehtësisht brënda shtëpisë suaj, dizenjuar në mënyrë të përsosur.
  • Mund të vendoset në cdo pjesë të shtëpise suaj.

L 3,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Raft mbajtës bamboo
  • Raft druri me 4 ndarje kaq i vecantë për një aredim perfekt.
  • Materiali i bërë prej druri Bamboo.
  • Raft shumëfunksional ju dhuron hapësire të bollshme për organizimin e produkteve të përdorimit të përditshëm.

 

Specifikat

  • Përmasat 75cm x 32cm x30 cm
  • Materiali: BAMBOO
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj