Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse metalike për rroba

 • Mbajtëse metalike për rroba
 • Sistemoni veshjet tuaja me këtë raft.
 • Pamje mjaft moderne dhe e bukur.

L 2,990

Compare

Përshkrim

Mbajtëse metalike për rroba

 • Sistemoni veshjet tuaja me këtë raft.
 • Pamje mjaft moderne dhe e bukur.

Specifikat:

 • Ideal për shtëpitë, ose shtëpitë e pushimit.
 • Ka mjaft hapsirë.
 • Lehtësisht i montueshëm.
 • Materiali: Metal rezistent me këmb që nuk rrëshkasin.
 • Përmasat: 150 x 150 x 40 cm.
 • Disponojmë ngjyrën e zezë.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj