Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Ndriçues LED Me Prekje Në Formë Hojëze

  • Ndriçues LED me prekje në formë hojëze.
  • Vjen në formën e hojeve me të cilat mund të krijoni figura sipas dëshirës.
  • Hojet lidhen me njëra-tjetrën nëpërmjet magnetit që secila ka në 6 faqet e saj.
  • Ndriëuesi vjen me karikuesin përkatës dhe ngjitësin e tij.
  • Cilësi e garantuar.

L 2,490

Compare

Përshkrim

  • Ndricues LED me prekje në formë hojeze.
  • Kjo është një dritë modulare në mur me ekran me prekje.
  • Dizanj i vecante dhe modern.

 

Specifikat

  • Fuqia: 120 / 220v 50 / 60hz
  • Ngjyra e dritës: E bardhë
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj