Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Varëse Rrobash Metalike

  • Varëse rrobash me një dizanj super të bukur për shtëpinë tuaj.
  • Mund të vendosni në pjesën e poshtëme këpucë ose cfarë të dëshironi.
  • Sistemoni dhe mbani të organizuar dhomën tuaj.

L 2,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Varëse rrobash metalike me një cilësi të fortë dhe rezistente.
  • Mund të vendoset në: dhomë gjumi, sallon, korridor, zyra.
  • Mbani rrobat tuaja të sistemuara.

Specifikat

  • Përmasat:150cmx110.5cmx40cm
  • Material: Metal i fortë
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj