Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Masazhues Kembesh

  • Masazhus kembesh.
  • Ju ndihmon per nje fizioterapi pas nje dite te lodhmeshe ne pune.
  • Ky produk gjithashtu permison qarkullimin e gjakut dhe lehteson dhimbjen e kembeve.

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Masazhus kembesh
  • Masazhus kembesh elektrik
  • Rregullon dhe permison qarkullinim e gjakut
  • Lehteson dhimbjen e kembeve
  • E lehte per tu perdorur dhe ndizet me ane te vendosjes se baterive
  • Permasat 31 cm gjersi dhe 31ë gjatsi
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj