Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Depilator 5n1

  • Depilator i cili përfshin kokat për depilim, largon qimet në të gjitha zonat më delikate te trupit.

L 2,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Makine Depilimi per femra 5n1

  • Depilator i cili përfshin kokat për depilim, largon qimet në të gjitha zonat më delikate te trupit, bikini, qetulla, krahë, këmb.
  • E shpejtë dhe praktike për të hequr qimet e padëshiruara nga trupi.

Specifikat:ë

  • Falë furcës e bën më të lehtë pastrimit e makinës.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj