Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tharëse Flokësh Sokany

 • Tharëse flokësh sokany
 • Thani flokët lehtësisht me këtë tharëse të fuqishme profesionale.
 • Fuqi motorike 2400W, e pakrahasushme me tharëset e tjera.
 • Pajisur dhe me kokën e difuzorit.
 • Mbrojtje nga mbi nxehja pasi ka temperaturë konstante.

 

 

 

L 2,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Tharëse flokësh profesionale Sokany.
 • Tharësia ofron një fuqi tepër të fortë me 2400W.
 • Kujdes i vazhdueshëm për flokët me temperaturë konstante

Specifikat

 • Modeli: 5988
 • Ngjyra: E zezë
 • Fuqia: 2400w
 • Frekuenca: 50-60hz
 • 3 nivele shpejtësie
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj