Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Termus me dy funksione, ftohje dhe ngrohje

 • Mban ushqimin tuaj të ngrohtë dhe të ftohtë në varësi të dëshirës suaj.

L 14,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Termus me dy funksione, ftohje dhe ngrohje

 • Mban ushqimin tuaj të ngrohtë dhe të ftohtë në varësi të dëshirës suaj.

Specifikat:

 • Hapja kapakut me dy pozicione.
 • Dorezë e përshtatshme për hapje dhe mbyllje.
 • Zhurma në fuqi maksimale në modalitetit ECO ekstra e qetë.
 • Konsumimi i energjisësipas klasës së efikasitetit.
 • Dy cilësime të shpejtësisë.
 • Siguresa të këmbyeshme të sigurisë.
 • Dritë LED e kuqe kur termusi është i ngrohtë dhe dritë LED jeshile kur termusi është i ftohtë.
 • Depo për ruajtjen e kabllove dhe gati për përdorim.
 • Fuqia: 58W, Eko Mode 8.Watt
 • Kapaciteti: 32l

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj