Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Makine Depiluese 3 ne 1

Makine depiluese e pershtatshme per cdo pjese te trupit. Per nje depilim sa me te lehte dhe pa shume dhimbje.
ëë Koke e ndertuar per depilim me komfort
ëë 2 tehe per depilim te shpejte dhe te lehte
ëë Koke per pastrimin e qelizave te vdekura

L 2,490

Compare
Status: Ka stok
Kodi:makine-depiluese-3-ne-1

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Makine Depiluese 3 ne 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj