Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Fustan per vajza

Fustani i adhurueshem per vajza vjen tani tek ne
Ky fustan roze vjen bashke me canten e kombinuar
Eshte mjaft modern dhe i pershtatshem per evenimente te ndryshme per femijen tuaj
Fustanet i gjeni per moshat 2-3 4-5 6-7 7-8 vjec

L 3,490

Compare
Status: Ka stok
Kodi:fustan-moschino

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Fustan per vajza”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj