Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Termus 2 ne 1

Termus me dy funksione,Ngrohes dhe Ftohes
Mund ta perdorni kudo dhe kurdo si ne Vere edhe ne Dimer, si ne makine, kamiona ne shtepi e kudo tjeter
ë Kapaciteti 25 Litra
ë Ftohesi ne perjudhen me te nxehte arin deri ne 3-4 grade
ë Nghoesei arrin deri ne 65 grade
ë Mund ta perdorni ne makine me 12W ne kamione me 24W si edhe ne priza normale me 220W

L 19,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:termus-2-plus-1

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Termus 2 ne 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj