Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Kamera Wifi Me Panel Diellor

 • Kamera për ambient të jashtëm me panel diellor, dhe sensor kundra vjedhjeve.
 • Vetë karikohet me anë të energjisë diellore , ose nëse dëshironi mund ta karikoni me fish.
 • Lidhet me wifi dhe mund të shihni pamjet që ofron kamera kudo që jeni në botë mjafton të keni internet në telefonin tuaj.
 • Kamera është me sensor e cila kap levizjet dhe ju dërgon alarm në telefon kur dikush mundohet të hyjë në ambientet tuaja.
 • Kundra shiut, erës.

L 7,990

Compare

Përshkrim

 • Kjo kamerë zanore me dy drejtime në kohë reale, kamera ka një artoparlant dhe mikrofon.
 • Kamera ka një PIR të zgjuar, i cili mund të zbulojë lëvizjen.
 • Kamera me shumë platforma dhe aplikacioni përkatës për IOS, për Android dhe kompjuter .
 • Rezistent nga uji dhe nga ndryshkut, parandalon depërtimin e pluhurit dhe spërkatjen e shiut.

Specifikat

 • Lloji i artikullit: Kamera me panel diellor
 • Madhësia:  12.5 x 6.3 x 21.5cm
 • Rezolucioni : 1080P
 • Distanca infra të kuqe: Afërsisht. 10-15 Metra
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj