Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tapet me formim

Tapet me formim mund ta vendosni ku do që dëshironi.

Pamje mjaftë moderne dhe stil

L 1,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Tapet me formim

  • Tapet me formim mund ta vendosni ku do që dëshironi.
  • Pamje mjaftë moderne dhe stil.

Specifikat:

  • Materiali i butë miqësore me lekurën për lëkurën, jo irrituese, nuk prodhon ose përmban efekte të dëmshme që dëmtojnë shëndetin e njeriut dhe mjedisin.
  • I përshtatshëm për dhomën e gjumit, studimin, dhomën e ndenjes, restorantin etj.
  • Lehtësisht i pastrueshëm, mund ta fusni dhe lavatrice
  • Përmasat: 1 katror 30 cm
  • Copë: 10
  • Disponojmë ngjyrën bezh.

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj