Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse Vezesh Në Formë Spirale

  • Mbajtëse Vezesh Në Formë Spirale
  • Me dizajn elegante perfekt dhe praktike.
  • Thjesht vendosni vezëtë dhe rreshtojeni!
  • Eshtë shumë i qëndrueshëm dhe mund të mbrojë vezët nga thyerja.

L 1,190

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Shporta vezësh për vezë të freskëta.
  • I projektuar për të kursyer hapësirë dhe për t’iu përshtatur cdo madhësie veze.
  • Mban deri në 20-24 vezë

 

Specifikat

  • Madhësia: 9,8 * 9,8 * 24cm
  • Materiali: hekuri
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj