Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse për vezët

Vezët mund të qëndrojnë të ndara dhe pa u thyer.

Mban deri në 6 kokrra vezë.

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

ëSet për mbajtjen e vezëve 4 copë

  • Vezët mund të qëndrojnë të ndara dhe pa u thyer.
  • Mban deri në 6 kokrra vezë.

Specifikat:

  • Mund ta vendosni kudo e vogël, praktike dhe nuk nxë vënd.
  • Materiali: Plastik e cilësis së lartë jo e dëmshme për shëndetin.
  • Copë 4.
  • Ngjyrat: Lejla, Mente.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj