Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Kupa Smoothie

 • Kupa smoothie asnjë hap i ndërlikuar, të gjithë mund të bëjnë smoothie në shtëpi dhe të shijojnë.
 • Pregatisni Smoothie e shëndetshëm : lëng portokalli, lëng limoni, lëng shege, lëng luleshtrydhe, lëng molle, etj.
 • Mund të lahet dhe të ripërdoret,
 • E thjeshtë dhe e bukur.
 • Ngrini trupin e kupës për 4 ~ 6 orë

L 1,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Duhet të vendosni në frigoriferin për të ngrirë për rreth 6 orë.
 • Prisni që filxhani i akullit të ngrijë.
 • Mos përdorni objekte të mprehta për të trazuar kupën për të parandaluar dëmtimin e murit të kupës.
 • Temperatura e aplikueshme e kupës është -25 ë deri 60 dhe uji i nxehtë nuk lejohet.

Specifikat

 • Materiali i kapakut të kupës: plastik
 • Kapaciteti: 210 ml
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj