Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Ruajtëse Për Vezët

 • Ruajtëse për vezët
 • Sistemoni vëzet në frigorifer.
 • Mos u shqetësoni më se ato mund të thyhen.
 • Organizoni 30 kokrra vezë njëkohësisht.
 • E lehtë dhe praktike

L 690

Compare

Përshkrim

 • Ruajtëse për vezët
 • Sistemoni vëzet në frigorifer.
 • Mos u shqetësoni më se ato mund të thyhen.

Specifikat:

 • Kjo organizuese fantastike do tju ndihmoj të organizoni 30 kokrra vezë njëkohësisht.
 • E leht dhe prektike.
 • Materiali: Plastik BPA
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj