Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Termus Dreke

 • Termus dreke është një zgjedhje ideale për fëmijët në shkollë, dhe të rriturit në punë ose kur udhëtojnë.
 • E krijuar nga celiku inox, plastika me cilësi të lartë dhe kapak silikoni.
 • Enët e ruajtjes së ushqimit janë të sigurta.
 • Mund të shtoni pak ujë te ngrohte nën ndarje.

L 1,990

Compare

Përshkrim

 • Zgjedhja juaj e sigurt dhe e shëndetshme.
 • E bukur dhe e lehtë për tu përdorur, kutia e drekës celik inox.
 • Ndarjet ju inkurajojnë të gatuani ushqimet tuaja në shtëpi dhe hani ushqim më të shëndetshëm.
 • E fortë dhe e qëndrueshme.

Specifikat

 • Materiali: Celik inox
 • Forma: Drejtkëndëshi
 • Mbulesa: Me kapak
 • Përmasat: 31.5 cm x 25.5 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj